Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2004 yılında Altuğ İzolasyon Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında Kiremit Altı Örtüsü İzolasyon Malzemeleri imalatı ile faaliyete başlamıştır. Dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarına gözönüne alarak kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla 2010 yılında Alteks adı altında su yalıtım membranı üretimine başlamıştır. Alteks serisi su yalıtım örtüleri, APP (ataktik polipropilen) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip su yalıtım membranlarıdır. Arttırılmış donatı ağırlığıyla daha yüksek gerilmelere dayanabilen "ALTEKS" serisi membranlar, karasal (orta soğuk) iklim kuşağında daha iyi bir performans gösterir. Daha düşük sıcaklıklarda bükülme dayanımı yüksek ve sıcaklıklara dayanıklı bir karışıma sahiptir. Türkiye'nin her noktasında kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla bayii ağımı kısa sürede oluşturmuştur yalıtım sektörüne kesin çözümler getirmekte olup ürünlerle ilgili her türlü teknik destek ve çözüm sunmaktadır.


Altuğ İzolasyon Malzemeleri

  San. ve Tic. Ltd. Şti.    

Yönetim Kurulu Başkanı

H. Kemali BOYAR

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

01

Güçlü ve üstün başarı performansını yakalamamızda temel etkiye sahip olan misyonumuz, değerlerimiz ve bağlı olduğumuz prensiplerimiz doğrultusunda sorumluluğunu aldığımız işlerde uluslar arası standartların altına inmeden sürekli arge çalışmalarıyla verimliliği sağlamaktır.

Firmamız en ekonomik, kaliteli ve uzun süre dayanıklı ürünleri kullanarak sorumluluğunu almış olduğu altyapı sistemlerini yaparak yüksek müşteri memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katma değer sağlamayı amaç edinmiştir.